Acun Ilıcalı Yüzlerce Çalışanını Aileleriyle Tatile Yolladı

Benzeri nadir görülmüş bir bonkörlük örneği sergileyen medya patronu Acun Ilıcalı yüzlerce çalışanını aileleriyle birlikte tatile gönderdi.

Acun Ilıcalı çalışanlarını aileleriyle tatiliegötürdü

Alışık Olmadığımız Patron Örneği

Geçtiğimiz hafta yerel basında görmeye pek de alışık olmadığımız bir bonkör patron haberi hepimizin dikkatini çekti. MasterChef Türkiye, Survivor gibi programlarla Türkiye’de 7’den 70’e herkesin tanıdığı Acun Ilıcalı bu kez sergilediği örnek patron davranışıyla manşetlerdeydi.

Ünlü televizyoncu kendi adını taşıyan medya şirketinin dışında geçtiğimiz yıl İngiltere Championship ekiplerinden Hull City'yi de satın almıştı.

Medya patronu Ilıcalı, sahibi olduğu Acunmedya ve TV8'in yaklaşık 1.100 çalışanını, aileleriyle birlikte İzmir'in popüler tatil bölgesi Çeşme ve Alaçatı’ya gönderdi. Aileleriyle birlikte tatil yapan çalışanlar keyifli zaman geçirdiler. Fotoğrafa bakınca insanların mutluluğu üzerine pek de bir şey söylemeye gerek olmadığı anlaşılıyor.

Benzer Örnekler

Acun Ilıcalı ne dünyada ne Türkiye’de bonkörlük konusunda tek değil elbet. Çalışanlarına 25 Maaş İkramiye veren Türk patron örneğini biliyoruz. Dünyada 10.000 çalışanına tatil hediye eden patron olduğunu biliyoruz.

Nadiren tanık olduğumuz bu boyutta bonkörlüğün bir Türk patron tarafından gerçekleştirilmesi sevindirici. Çalışan deneyimine müthiş bir katkıda bulunana Ilıcalı’nın bu hamlesi, tüm patronlara örnek olsun.