Mülakat Ustalık İster

Mülakat Ustalık İster kitabı

Eğitim Danışmanı Nurdan Akalın Terazi’nin yazdığı Mülakat Ustalık İster, etkin ve başarılı mülakat yapmak isteyen yöneticiler ve insan kaynakları çalışanları dışında mülakata girenler için de bilgiler içeriyor. Dokuz hikayeden oluşan kitabın her hikayesi mülakatlarda yaşanan sorunlara değinerek bu sorunlar karşısında çözümler sunuyor.

Hürriyet İK

Mülakat Ustalık İster İK alanında çalışan Nurdan Akalın Terazi’nin uzun süreli bir çalışmasının ürünü. Sıkıcı ve didaktik değil, İK’cı olmayanların da rahat okuyabileceği bir kitap.

Yenibiriş Dünyası

Kitabın adı Mülakat Ustalık İster. Yazarı, bugüne dek pek çok mülakatta yer almış olan, ayrıca kitaptaki kaynakçaya bakıldığında bu konudaki literatürü yakından izlediği anlaşılan Nurdan Akalın Terazi. Mülakat yapan ve mülakata giren yüz binlerce kişiye rehberlik edebilecek bir kitap.

Sabah-İşte İnsan

Etkin ve başarılı mülakat yapmak isteyen tüm kademe yöneticiler ve insan kaynakları dışında, mülakata girenler için de çok önemli bilgiler, tüyolar ve örnekler içeren kitap, bugüne kadar bu alanda yazılan ilk eser olma özelliğini de taşıyor.

HR Dergi

Eğitim Danışmanı Nurdan Akalın Terazi, etkin ve başarılı bir mülakat yapmanın yöntemlerini okurlarla paylaşarak aslında mülakat yapmanın hiç de kolay olmadığını gösteriyor.

Peryön Dergi

Özellikle işverenin kılavuzu olacak bu kitapta, etkin bir mülakat yapmayı, hikayelerin içine gizlenmiş şekilde, hoş ve akıcı bir üslupla öğreneceksiniz.

Capital

Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı Nurdan Akalın Terazi, Mülakat Ustalık İster kitabıyla, seçme ve yerleştirme konusunun en can alıcı etabına yorum getiriyor.